Україна протистоїть російській агресії з 2014 року, та успішно протидіє повномасштабному вторгненню росії від лютого 2022 року. Збройні Сили України, Нацгвардія, Територіальна оборона, СБУ та інші воєнізовані організації дають гідну відсіч країні-окупанту.

Під час військової агресії Україна отримує регулярну військову підтримку з Канади, США, Туреччини, Британії та багатьох інших країн як у вигляді зброї, так і у вигляді навчань. Разом із мужністю Збройних Сил, це забезпечить перемогу України над окупаційним військом.

Та перемога Україна залежить також від того, наскільки добре її громадяни будуть готові захищати власне життя та чинити опір.

Важливо знати про те, що може зробити кожен із нас у цих складних умовах. Особливо це стосується ситуацій, коли існує пряма загроза життю, а поліція, швидка допомога, рятувальна та інші служби вимушені працювати в екстреному режимі.

Цей довідник містить практичні поради щодо того, як підготуватися до життя в умовах воєнного стану та як діяти в надзвичайних ситуаціях.

Уважно прочитайте, проаналізуйте та продумайте свої дії.

Телефони рятувальних та аварійних служб

112 — Єдиний номер виклику всіх служб екстреної допомоги (диспетчер викличе бригаду потрібної служби)

101 — Пожежна служба

102 — Поліція

103 — Швидка медична допомога

104 — Аварійна служба газової мережі

0 800 501 482 —  телефон довіри СБУ